Thomson 65UG5X15 LED-TV 164 cm 65 inch Energielabel E (A - G) Zwart
Klik hier voor meer informatie
Conrad - TV
Merk
Thomson
EAN
Verzendkosten
0.00
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
11.04
SKU
65UG5X15
Productinformatie
Over Thomson 65UG5X15 LED-TV 164 cm 65 inch Energielabel E (A - G) Zwart
Breng uw favoriete inhoud tot leven met de Thomson Google TV 65" UHD, die adembenemende 4K Ultra HD-beeldkwaliteit biedt voor een werkelijk meeslepende kijkervaring.Het...
Bekijk ook
Direct bestellen
Meer info
11,04% korting
Direct bestellen
Meer info
11,04% korting
Dyon Ultimax 24F-Ti LED-TV 60 cm 24 inch Energielabel E (A - G)
9,09% korting
Hisense MINI-LED ULED 4K LED-TV 164 cm 65 inch Energielabel E (A - G)
10,27% korting