Strong E402 SRT 24HE4023 LED-TV 60 cm 24 inch Energielabel F (A - G) Zwart
Klik hier voor meer informatie
Conrad - TV
Merk
Strong
EAN
Verzendkosten
0.00
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
6.67
SKU
E402 SRT 24HE4023
Productinformatie
Over Strong E402 SRT 24HE4023 LED-TV 60 cm 24 inch Energielabel F (A - G) Zwart
Bekijk ook
Direct bestellen
Meer info
6,67% korting
Reflexion LDDX22iBT_B LCD-TV 55 cm 22 inch Energielabel E (A - G) DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, Full HD, Smart TV, WiFi, DVD-speler, CI+* Zwart
Direct bestellen
Meer info
5,33% korting
Thomson 65UG5X15 LED-TV 164 cm 65 inch Energielabel E (A - G) Zwart
11,04% korting
Hisense 85U7Q LED-TV 215 cm 85 inch Energielabel D (A - G) DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, UHD, Smart TV, WiFi Zwart
16,72% korting